Spauda

Prezidentūroje apdovanoti įdomiausiai ir išradingiausiai minėję Vasario 16-ąją

www.DELFI.lt
2016 m. vasario 25 d. 15:02

Vasario 25 d. prezidentūroje buvo apdovanoti įdomiausių ir išradingiausių Vasario 16-osios minėjimo iniciatyvų organizatoriai. Vieną jų balsuodami išrinko ir DELFI skaitytojai – jos organizatoriams atiteko Ričardo Anusausko fotoalbumas „Gražuolė Lietuva“.

Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ šiemet vyko jau ketvirtąjį kartą. Jos metu savo sugalvotą Lietuvos valstybės atkūrimo dieną šventės sumanymą užregistravo net 650 žmonių – triskart daugiau nei pernai. 20 įdomiausių ir išradingiausių iniciatyvų prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė nepriklausomos Lietuvos ir jos žmonių simbolį – valstybės trispalvę. „Dėka Jūsų visų, kurie atsiliepėte į kvietimą švęsti Vasario 16-ąją linksmai ir išradingai, šventė tapo įspūdinga ir spalvinga. Ačiū visiems už tai, kad pasitikdami šventę susimąstėte ir apie savo Tėvynę, ir apie Vasario 16-ąją“, – renginio metu sakė Prezidentė.

Vladas Noreiko Automobilį pasipuošęs trispalve ir į sostines gatves išvažiavęs vilnietis miestiečiams ir svečiams Valstybės atkūrimo dieną kūrė šventinę nuotaiką.

Meniu